wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin od 25.12.2014
Bestsellery
Kontakt
 • F.H.U. Power Audio Łukasz Włodarczyk
  NIP: 634-262-33-74

 • E-mail:lukwlod@wp.pl
 • Telefon698 648 408
 • Godziny działania sklepu8-20
Opinia o produkcie
Dobry tani wzmacniacz do suba, daje rade z subem 30 cm
Ocena produktu 5/5

Regulamin od 25.12.2014

F.H.U. Power Audio Łukasz Włodarczyk
ul. Józefowska 35b/13
40-144 Katowice

NIP: 634-262-33-74
REGON; 240798489
WPIS DO EWIDENCJI: NR 84075 z dnia 19.12.2007 wydane przez Prezydent Miasta Katowice


Numer konta bankowego: 45 1140 2004 0000 3502 5003 1940
 
Kontakt telefoniczny: 698 648 408
Email: lukwlod@wp.pl
 R E G U L A M I N
 
STRONY TRANSAKCJI
1. Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym Power Audio, zwaną jest dalej Nabywcą
2. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego Power Audio jest właściciel Sklepu - firma Power Audio.
PRZEDMIOTY TRANSAKCJI
1.Przedmiotami prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione  w ofercie Sklepu Internetowego Power Audio, przedstawione na stronach www.sklep.monacor.name w chwili składania zamówienia.
2. Zamówienia produktów nie znajdujących się w Sklepie Internetowym  Power Audio.
3. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich  i zawierają podatek VAT.
4. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte pełną i ważną  na terenie Polski gwarancją producenta. Wyjątek stanowią produkty umieszczone w dziale  WYPRZEDAŻ - OBNIŻKI w którym mogą być wystawione produkty używane lub nowe ale ze śladami używania, pochodzące z systematycznie odnawialnej ekspozycji tradycyjnego sklepu detalicznego firmy Power Audio. Wszystkie produkty wystawione w tym dziale posiadają stosowną informację opisującą ich faktyczny stan oraz okres gwarancji.
 
SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Składanie zamówień w Sklepie Internetowym Power Audio odbywa się za pośrednictwem:
 -  wypełnienia formularza znajdującego się na stronie produktu
 -  wysłania e-maila na adres sklepu lukwlod@wp.pl zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru na podstawie oferty przedstawionej w Sklepie internetowym Power Audio lub w oparciu o cenniki detaliczne umieszczone w dziale CENNIKI.
 -  poprzez kontakt telefoniczny z firmą Power Audio pod dostępnym numerem telefonu: 
  698 648 408 w godzinach 8:00 – 20:00 (sobota: 9:00 – 20:00)
 -  przesłania zamówienia faksem w języku polskim pod numer 698 648 408
 
ZMIANA i ANULOWANIE ZAMÓWIEŃ
Nabywca od momentu zamówienia do wysyłki może dokonywać modyfikacji swojego zamówienia.
 
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
1. Z chwilą złożenia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sklepem Internetowym Power Audio. Zamówienie zostaje przyjęte i przekazane do realizacji.
2. Zamówienie może być anulowane w przypadku braku wpłaty, lub jakiegokolwiek kontaktu z kupującym.
 
 FORMY PŁATNOŚCI
1. Zapłata za zamówiony towar może być dokonana:
 - za pobraniem - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki
 - przelewem na konto .
2. W przypadku płatności przelewem istnieje możliwość pobrania faktury pro-forma.
3.Towar wraz z fakturą lub paragonem zostaje wysłany do Nabywcy niezwłocznie po wpłynięciu należności na konto firmy Power Audio.
DOWODY ZAKUPU
1. Do każdego zakupionego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
2. Nie ma możliwości wystawienia duplikatu paragonu fiskalnego.
3. Kupujący ma również możliwość otrzymania faktury VAT, w tym celu należy zaznaczyć odpowiednie pole w Formularzu Zamówienia.
 
DOSTAWY PRODUKTÓW
1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym Power Audio realizowane są na terytorium  Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Termin realizacji zamówienia zawiera się zazwyczaj w czasie 1-5 dni roboczych.
3. Zamówienie składające się z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.
4. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
5. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej lub pracownika Poczty Polskiej powinien być potwierdzony pisemnym  pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru.
6. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Power Audio danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883.  Jesteśmy zarejestrowaniu w zbiorach danych GIODO.
7. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.
 
ODSTĄPIENIE OD UMOWY
 1. Na mocy Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827) Konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez poinformowanie Sklepu o swojej decyzji o odstąpieniu od Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie Towaru.
 2. Aby skorzystać z odstąpienia klient powinien przesłać na adres siedziby lub na adres email, informację potwierdzającą chęć zwrotu. Przykładowy formularz znaleźć można w dziale odstąpienie od umowy. Konsument może skorzystać z tego formularza jednakże nie jest to obowiązkowe.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep) niezwłocznie, tj. nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Sklep został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia do umowy.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 
 1. Zgodnie z wytycznymi ustawy klient odeślę przedmiot na własny koszt na adres siedziby sklepu:
F.H.U. Power Audio Łukasz Włodarczyk
Ul. Józefowska 35b/13
40-144 Katowice
 
GWARANCJA I REKLAMACJA
 1. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i jest objęty gwarancją producenta lub importera danej marki na terenie Polski. Szczegółowe warunki gwarancji zależne są od rodzaju i przeznaczenia przedmiotu, oraz producenta.
 2. Zgłoszenia reklamacji dokonać można w formularzu na stronie internetowej sklepu w zakładce reklamacja, za pośrednictwem wiadomości email na adres sklepu, lub tradycyjnie na adres siedziby sklepu.
 3. Sprzedawca jest zobowiązany do ustosunkowania się do reklamacji w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia oświadczenia o realizacji uprawnień reklamacyjnych.
 4. Sprzedawca, czyli sklep Power Audio ma obowiązek dostarczenia Klientom Towarów bez wad. Ustawa Kodeks Cywilny przewiduje odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczna lub prawną, w przypadku stwierdzenia tej niezgodności przed upływem 2 lat od wydania Towaru. Roszczenia Konsumenta z tytułu rękojmi przedawniają się z upływem roku, przy czym nie skraca to okresu odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu rękojmi, który to okres wynosi 2 lata od dnia wydania Towaru. W tym terminie Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Konsument żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, bieg terminu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.
 5. Jeżeli produkt ma wadę, Konsument może złożyć Sprzedawcy reklamację z tytułu rękojmi i zażądać jednego z czterech działań(wybór należy do konsumenta):
  5.1 zamiany produktu na nowy;
  5.2 naprawienia produktu;
  5.3 obniżenia ceny produktu;
  5.4 odstąpienia od umowy – o ile wada ma charakter istotny.
 6. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:
 • http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php;
 • http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz
 • http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Internetowy sklep Power Audio nie wypożycza w celu przetestowania produktów znajdujących się w ofercie sklepu lub prezentowanych na innych stronach internetowych firmy Power Audio.
 2. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Sklep Power Audio dołoży wszelkich starań, aby dodatkowo wszelkie sporne sytuacje rozwiązać na korzyść kupującego.
 5. Data publikacji regulaminu w tej wersji to 25.12.2014

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu